Новини

Назад

Українські священики виграли Чемпіонат Європи з футболу

: 609 2018-05-26 10:06:41

У Мілані з 23 по 25 травня відбувся Чемпіонат Європи з футболу між священиками. До боротьби за кращих футболістів-духівників Європи стало чотири команди: збірні Італії, Хорватії, Іспанії та України. У відбіркових матчах команда України виграла у Італії (3:0) та Іспанії (5:1) та зіграла внічию із священиками з Хорватії (2:2).

Фінальні матчі чемпіонату відбулись на легендарному стадіоні «Сан Сіро» у Мілані.
в п’ятницю 25 травня. Іспанська команда здобула перемогу над Італією у боротьбі за 3 місце з разунком 1-0. За титул чемпіона боролися команди України та Хорватії, де перемогу здобули українці. Єдиний гол у ворота противника, після гри оборонця збірної Хорватії рукою в площині своїх воріт та отриманої червоної картки, забив Василь Михнюк.

 

Такий Чемпіонат Європи між священиками проводився вперше. Його організувала організація «Selecao Internazionali Sacerdoti Calcio». Збірну України становили священики УГКЦ та РКЦ. Це були священники, а також випускники семінарій, які навчаються в папській колегії святого Йозафата в Римі.

«Звичайно для кожного з нас футбол це лише хоббі. Такого роду змагання це щось, що змушує боротися за перемогу. Тут відчувається важливість командної гри. Для себе проводжу багато паралелей з християнським життям. Незважаючи на різну обрядовість нашої збірної, впевнений, що кожен відчував себе частиною цієї команди, завдяки чому нам вдалося вибороти перемогу» - ділиться своїми враженнями отець Вячеслав Гриневич.

«Ну і відчуття коли ти виходиш на професійний стадіон, домашню арену ФК «Мілан» та «Інтер», який пам`ятає гру Андрія Шевченка та інших відомих футболістів, це щось що повернуло мене до дитячих мрій». – додає він.

Світлини: Maxim Verbelchuk

Автор : Андрій Пеканець

Назад