Новини

Назад

У Золочеві відсвяткували День Богопосвяченого Життя (відео)

: 292 2019-02-08 12:36:52

Відзначаючи XXIII Всесвітній День Богопосвяченрго Життя в Католицькій Церкві, в понеділок 04 лютого 2019 року до парафії Успіння ПДМ м. Золочів прибуло біля 100 богопосвячених осіб.

Цей День Богопосвяченого Життя в 1997 році запровадив святий Йоан Павло ІІ, щоб разом із літургійним святом Стрітення Господнього, став він нагодою особливої призадуми над чернечим життям та молитви за покликання, як до священичого, так і до чернечого життя.

Отож, у цей день монахи і сестри монахині Римо-Католицької Церкви з Городоцького, Львівського, Мостиського, Стрийського, Самбірського, Тернопільського, Золочівського і Жовківського деканатів відсвяткували це дійство віри під опікою та супроводом пастиря Львівської Архідієцезії РКЦ єпископа Едуарда Кави, вікарія у справах монашества.

В 10:00 год. в залі парафіяльного будинку всіх присутніх привітав настоятель парафії о. Михайло Голдович. Конференцію виголосила сестра доктор Сара Єва Лакома зі Згромадження сестер св. Домініка з Жовкви. В 11:00 год. в храмі розпочалась Адорація Пресвятих Дарів та була можливість св. Сповіді.

Рівно ж в 12:00 год. святу Месу очолив єпископ Едуард Кава, який виголосив проповідь про стабільність та динамізм Церкви і служіння монаше. Під час цієї Євхаристії усі присутні богопосвячені особи відновили свої чернечі обітниці. Перед спільною агапою парафіяльний вокально-інструментальний і хор дівчат Gaudium Mariae під керівництвом вікарія о. Григорія Кіди влаштував усім прекрасний різдвяний концерт колядок.

На закінчення єпископ Едуард Кава склав подяку золочівській парафії і всім добродіям за гостинність та допомогу в проведенні цього дійства віри.

Відео: Роман Масник

о. Михайло ГолдовичНазад