Новини

Назад

У Вроцлаві помер 104-літній о. Францішек Розвуд із Львівської Архідієцезії

: 2734 2016-03-07 11:44:43

У неділю, 6 березня, помер найстаріший священик вроцлавської архідієцезії о. Францішек Розвуд, котрий походив із Львівської Архідієцезії.

О. Францішек Розвуд народився 10 жовтня 1911 р. у селі Жирова біля Львова. Священичі свячення прийняв 20 червня 1937 року у Львівській Катедрі. Першим місцем його священичого служіння була парафія в Наварії біля Львова. Пізніше він служив у Бібрці та Пороховій, а від 1945 р. в парафіях вроцлавської архідієцезії: у Бєляві, Строню Сльонскім, Жабіні, Сєдлєнцінє та Проховіцах.

Коли його питали про рецепт довголіття, він говорив, що такого не існує. Підкреслював завжди, що все завдячує Богові і покладається лише на Нього. О. Францішек практично до кінця свого життя був активним священиком. Його захопленням було бджільництво.

Він багато років проживав у Домі Отців Емеритів на Тумському Острові у Вроцлаві, звідки регулярно доїжджав міським автобусом до парафії св. Франциска з Асижу у Вроцлаві щоб служити у сповідальниці. Лише рік тому, перехворівши запаленням легень, обмежив свою діяльність. О. Францішек Розвуд відійшов до Господа на 79 році священства.

Вічне спочивання дай йому Господи а світло віковічне нехай йому світить.Назад