Новини

Назад

У Познані відбудеться введення образу Матері Божої Милостивої зі Львова до церкви св. Маргарити

: 1511 2016-09-27 13:18:48

Архієпископ Станіслав Ґондецкі Митрополит Познаньський 2 жовтня цього року очолить урочистість введення образу Матері Божої Милостивої зі Львова до церкви св. Маргарити у Познані. Образ цей посвятив архієпископ Мечислав мокшицький у Львові для вірних з міста Познані та околиць.

Цю подію в неділю, в День Єдності Кресовян, попередить Свята Меса, яку очолить познанський митрополит у архікатедральній базиліці о 12.15. Після Євхаристії відбудеться процесійне перенесення образу до церкви св. Маргарити.

Ініціатива привезення до столиці Великопольщі копії цього образу народилася в колі Меленійного Покоління, тобто осі, які народилися у 1966 році або близько цієї дати. Міленійне Покоління це громадський рух, який відчуває потребу передавати спадщину хрещення Польщі наступним поколінням.

„Першим нашим ділом було створення вірної копії образу, з яким тісно пов’язана історія Польщі, і про який 70 років не можна було згадувати. На щастя з історії не було витерто самих королівських шлюбів і в різних моментах історії вони відновлювалися. З них зродилися шлюби тисячоліття, пов’язані з 1000-літтям Хрещення Польщі” – розповідає Катажина Квінецка з Меленійного Покоління.
У храмі св. Маргарити Меленійне Покоління хоче зібратися і возносити молитву за Батьківщину.

Цього року минає 360 років від часу львівських шлюбів короля Яна Казимира у львівській катедрі.

Джерело: Konferencja Episkopatu PolskiНазад