Новини

Назад

Паломництво в Меджуґорє із паломницьким центром святого Христофора. Оновлено

: 587 2016-10-22 10:56:19

Дякуючи Богові та паломницькому Центру святого Христофора, в останній тиждень серпня була мені дана нагода відвідати Меджуґорє. Об`явлення Богородиці, котрі там відбуваються не визнані ще Церквою, у зв`язку з продовженням самих об`явлень, проте сама місцевість і духовний центр при парафії св. Якова Апостола названі “сповідальницею світу”, а душпастирську опіку над сотнями тисяч прочан котрі приїжджають з усього світу здійснють отці-францисканці.

Об`явлення Богородиці, котрі там відбуваються не визнані ще Церквою, у зв`язку з продовженням самих об`явлень, проте сама місцевість і духовний центр при парафії св. Якова Апостола названі “сповідальницею світу”, а душпастирську опіку над сотнями тисяч прочан котрі приїжджають з усього світу здійснють отці-францсиканці.
Отож, група паломників виїхала зі Львова вранці 22 серпня, і щасливо перетнувши кордони та проїхавши більше тисячі кілометрів, вранці наступного дня прибула до Санктуарію Матері Божої Люрдської у місцевості Вепріч, що біля міста Макарска у Хорватії.
Там була звершена Божествення Літургія у східному обряді, яку очолив о. Михайло Бич із Закарпаття, котрий був нашим духівником.
Провівши перший день на березі Адріатичного моря, пізно увечері 23 серпня ми прибули в Меджуґорє, де наша група була гостинно прийнята в домі господарів Анте та Антонелли.
Наступного дня та всі інші дні перебування прочани мали нагоду брати участь в усіх духовних подіях, які зазвичай є в паломництвах. Щодня вранці ми мали приватну Літургію у східному обряді, а ввечері у західному, разом з тисячами прочан з усього світу.
Молилися Вервицю на Горі Обявлень та пройшли Хресну Дорогу на горі Кріжевач. Окрім того відвідали місцеву спільноту Cenacolo в якій у молитві та праці разом проживають та досвідчують Божої любові та прощення хлопці з усього світу, попередня життява дорога котрих була дуже покрученою та складною.
Своє особисте враження можу виразити одним реченням: Меджуґорє - це місце молитви, зосередження та щирого покаяння.
Час нашого перебування у цьому чудовому місці минув дуже швидко і у суботу 27 серпня ми вирушили в дорогу, ще раз відвідавши санктуарій у Вепрічі та провівши неділю на морі.
У неділю, 28 серпня, ми всі щасливо повернулися до Львова.
Богу подяка за все.Назад