Новини

Назад

У Львові вшанували св. Йоана з Дуклі – покровителя міста

: 1268 2018-06-24 08:34:04

23 червня, в суботу у Львові відбулося вшанування покровителя міста – св. Йоана з Дуклі, мощі якого було внесено до святині, у якій він служив - храму св. Андрія колишнього Бернардинського монастиря.

Євхаристію очолив єпископ Едвард Кава, разом з архієпископом Мечиславом Мокшицьким та єпископом Леоном Малим.

Проповідь виголосив міністр Провінції св. Архангела Михаїла, бр. Даниїл Ботвіна OFM, в якій закликав вірних так як св. Йоана з Дуклі віддатись цілковито Богові, бути відкритим на Його Слово, щоб Він міг захопити нас, тому що до Господа зближаємось тільки через любов, ні через страх чи щось інше, - наголосив брат Даниїл.

На святкування прибули монахи Провінції святого Архангела Михаїла Ордену Братів Менших Францисканців в Україні, а також брати францисканці із Польщі, духовенство й вірні латинського і візантійського обрядів.

Євхаристію своїми співами прикрасив молодіжний хор «Adоramus», деригентом якого є сестра Марлена Куц CSSJ із парафії Воздвиження Святого Хреста в Шепетівці.

Цього року не вирушила процесія вулицями міста з огляду на дощову погоду, тому Святий Йоан залишився трохи довше в храмі де служив та осягнув святість.

 

Світлини: Сергій Якубовський

Автор : Олександр Кусий

Назад