Новини

Назад

У Львові відбувся перший молитовний сніданок

: 360 2019-05-23 13:01:48

23 травня 2019 року, у дворику Львівської копальні кави (площа Ринок, 10), відбувся перший Молитовний сніданок. Його організували з ініціативи Церков міста та з нагоди Року сім’ї. У події взяли участь не лише представники духовенства, влади та громадських організацій, а й представники галузі культури, медицини й освіти. До молитовного сніданку долучився й мер Львова Андрій Садовий. Він зауважив, що такі сніданки стануть у Львові традиційними.

Відзначимо, що цьогорічний захід присвячений Рокові сім’ї, тому молитва за подружжя, батьків та дітей була домінантною.

З вітальним словом до учасників Молитовного сніданку звернувся Митрополит Львівський ПЦУ Макарій, який наголосив на важливості і цінності сім’ї, особливої пошани чоловіка та дружини, плекання подружжя у вимірі християнських духовних цінностей.

«У світлі цієї пасхальної радості вітаю вас на нашому пасхальному сніданку. Бо тут зібралася наша велика родина — родина, яка має одного Отця, одні і ті ж самі цінності, родина, яка справді відчуває надзвичайно велику і благословенну модель єдності завдяки присутності в нашому місті цього Святого Духа, який є житвотворящий і все наповняє, і тому ми за це дякуємо. І без сумніву, хочу щоби сьогодні наш сніданок базувався на трьох ключах: слухання, свідчення і дія. Адже всі ми зібралися тут не тільки, щоби споживати цю ранкову трапезу, але й слухати ті свідчення, які для нас є життям. Щоб ці свідчення не залишилися лише порожнім звуком, а щоб покликали нас до дії. Щоб вийшовши, ми діяли на славу Божу і прославляли наше славне місто Львів”, — сказав капелан Львівської міської ради о. Павло Дроздяк.

«Церква — це духовна частина львівської родини, і ми кожного дня молимося за наше місто, і завжди просимо в Бога, щоб ви мали гарну працю і добрий дім. Просимо, щоб родина була сильна Богом. Бо від родини залежить майбутнє не тільки нашого міста, а й всієї країни. Бажаю, щоб ви кожного дня були радісні в Бозі», — зазначив Архієпископ і Митрополит Львівський Римо-Католицької Церкви Мечислав Мокшицький.

 

Перший Львівський молитовний сніданок став продовження Національних молитовних сніданків в Україні. Впродовж заходу учасники молилися за українські сім’ї, молодь, владу, військо, духовенство.


За матеріалами ЛМР та velychlviv.com

Фото – Роман Балук, Оксана Бабенко, Олександр КусийНазад