Новини

Назад

У Львові відбувається ІІ Всеукраїнський форум молодіжних лідерів та душпастирів

: 298 2019-10-18 18:59:59

Духовенство і молодь зібралися у Львові на ІІ Всеукраїнський форум молодіжних лідерів та душпастирів. Форум триватиме до 19 жовтня. У ньому бере участь єпископ-помічник Львівської архідієцезії Едуард Кава.

Зустріч продовжує традицію інтеграційних зустрічей молодіжних душпастирств Римо-Католицької Церкви в Україні та Української Греко-Католицької Церкви, щоб визначити шляхи співпраці для блага та добробуту близьких, поговорити про кризу лідерства в XXI столітті та відповісти на питання, чи не занадто м’якими є християни сьогодні та чи можемо ми керувати (служити) у такій вимогливій атмосфері сучасності.

Під час Форуму молоді лідери здійснюють обмін досвідом у служінні, налагоджують зв’язки між душпастирями молоді РКЦ та УГКЦ, окреслюють перспективи співпраці, обмінюються досвідом євангелізації, діляться переживаннями щодо Апостольської адхортації «Христос живе», у якій Папа Франциск заохочує до перезавантаження молодіжного душпастирства у Церкві.

Результати спільної співпраці відповідальних за душпастирство молоді в католицьких дієцезіях та єпархіях і відповідальних за молодіжні рухи в Україні можна буде відстежити в католицьких медіа та офіційний сторінках комісій душпастирств молоді УГКЦ та РКЦ на Facebook.

Джерело: catholicnews.org.uaНазад