Новини

Назад

У Львові відбулися пам’ятні заходи до 31-ї річниці аварії на ЧАЕС

: 2081 2017-04-27 13:58:18

26 квітня, у Львові на площі біля знаку «Героям і жертвам Чорнобиля» відбулися пам’ятні заходи до 31-ї річниці аварії на ЧАЕС.

Поминальні заходи розпочалися із покладання лампадок й квітів від керівників місцевої влади та представників громадськості. Священнослужителі різних конфесій відслужили молебень за жертвами аварії, Від римокатолицької церкви був присутній о. Роман Стадник військовий капелан в Івано – Франківській області і отець Томаш Міло, вікарій парафії Св. Йоана Павла ІІ у Львові.
«31 рік – це більше ніж третина людського життя. Щороку ми втрачаємо людей, яких зачепила Чорнобильська біда. Минуло багато часу, але ми повинні пам’ятати про героїзм і про подвиг ліквідаторів. Такими заходами ми нагадуємо всім, що Україна має таку трагедію, її наслідки відчутні й досі. Я розумію, що у серцях людей є біль через брак уваги від держави. Бо це коштувало багатьом здоров’я і життя. Ми намагаємося вести діалог із всіма організаціями, які представляють чорнобильців, і допомагаємо тими ресурсами, якими володіємо», – розповів у вступному слові голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка.

За матеріалами: zik.uaНазад