Новини

Назад

У Львові триває перша в Україні Асамблея католицького монашества України

: 454 2015-09-15 00:00:00

З 14 по 18 вересня у конференц-залі стадіону «Арена-Львів» триватиме Асамблея греко-католицького та римсько-католицького монашества України. На подію з усієї країни з’їхались близько 600 монахів і монахинь різних чинів та згромаджень Української Греко-Католицької Церкви та Римо-Католицької Церкви в Україні.

Тема Асамблеї — «Євангельськe coпричастя богопосвячених осіб РКЦ та УГКЦ в Україні».

Сьогодні, 15 вересня, перед учасниками Асамблеї виступив о. Юзеф Августин і розповів про «Виклики, що стоять перед богопосвяченими особами в сучасному світі». Про завдання богопосвячених осіб у скріпленні сопричастя обох католицьких Церков в Україні розповідав Апостольський Нунцій в Україні архиєпископ Томас  Едвард Ґалліксон.

Як розповідають організатори, Асамблея — унікальна подія для України, адже відбувається тут вперше після здобуття незалежності. Представники монашества РКЦ та УГКЦ зібралися на спільну Асамблею, щоб разом шукати відповіді на виклики сучасного суспільства і зрозуміти що богопосвячені особи, може муть разом робити в умовах війни і трансформацій, які переживає Україна.

Загалом в Україні є 1500 монахів та монахинь УГКЦ і 1000 РКЦ. Участь в Асамблеї візьме третина усіх богопосвячених осіб України, а також представники Ієрархії Церков, відомі богослови з України та з-за кордону, представники доброчинних організацій.

Джерело: Духовна Велич ЛьвоваНазад