Новини

Назад

У Львові спільною молитвою вшанували пам’ять новітніх Героїв.

: 514 2018-08-24 09:31:56

Сьогодні, 23 серпня 2018 року, у День Державного Прапора на Личаківському цвинтарі вшанували пам’ять новітніх Героїв України.

До поминального віча долучилися представники влади, духовенство різних конфесій, військовослужбовці та активна громадськість. “Нині ми найперше молимося за наших оборонців, просимо для них вічної радості, а також просимо їхнього покрову, щоб вони завжди вчили нас любити Україну” – наголосив єпископ-помічник Львівської Архиєпархії УГКЦ Володимир (Груца).

Війна дала нам зовсім інше розуміння нашого прапора. Про це зазначив міський голова Львова Андрій Садовий: “П’ятий раз поспіль ми є тут, на цьому місці, де слова мають зовсім інший зміст, і прапор має зовсім іншу цінність. Ми тут, на святій землі, де лежать ті, хто віддав життя за Україну, за її майбутнє”.

Наш прапор є тим знаком, під яким збираються українці, і завдяки якому ідуть вперед. І саме тому у цей день ми повинні попросити благословення для майбутніх поколінь, – розповів військовий капелан Львівської Архідієцезії о. Роман Стадник.

Приблизно учасників акції було кілька сотень. Зокрема до заходу долучилися скаути, школярі, студенство.

За матеріалами: velychlviv.comНазад