Новини

Назад

У Львівській архідієцезії розпочалося паломництво ікони Святого Сімейства

: 287 2019-01-31 18:51:34

30 січня у каплиці Львівської митрополичої курії відбулося освячення ікони Пресвятого Сімейства. Протягом Року святості подружжя та сім’ї, що триває у РКЦ в Україні, ікона мандруватиме від родини до родини, від парафії до парафії Львівської архідієцезії.

На цю подію прибули родини з кожного деканату у супроводі отця декана, щоб після спільної молитви отримати ікону і розпочати її перегринацію. У короткій проповіді архієпископ Мечислав Мокшицький, як приклад для наслідування подав подружжя італійських блаженних Марії та Луїджі Кватроккі:

— Вони виховували чотирьох дітей – двох доньок і двох синів, любили одне одного, працювали, страждали і переживали всі людські надії та страхи. Після беатифікації цього подружжя були коментарі, що кожний із них сам по собі навряд чи осягнув би святість, а вже безперечно не Луїджі. Але спільна беатифікація вказує на те, що завдяки тому, що вони вирішили бути разом, стали кращими людьми. Плодом подружнього життя цих двох людей було відчуття надзвичайної єдності.

На завершення архієпископ звернувся до присутніх родин:

— Прошу вас, дорогі подружжя та батьки, які прибули сюди разом із своїми душпастирями забрати із собою до деканату ікону, щоби передати її делегаціям з інших парафій, передайте їм також свідчення, що варто бути Божою родиною. У такій родині є благословення, у такій родині перемагає правда і ніколи не вмирає надія. Скажіть іншим, що сердечне милосердя, покірність та тихість, терпеливість та прощення – це досконала постава, яку вносить у наше життя Свята Родина з Назарета. Це ті цінності, які дозволяють іншим зауважити святість, про яку можна буде сказати «Мій Боже, як вони кохають одне одного!»

Після освячення, кожній делегації була вручена ікона, з молитвою та книгою перегринації, до якої будуть вписані свідчення родин, що прийняли у себе образ Пресвятої Родини, а також їхні молитовні наміри та інші прохання. Перегринація ікони розпочнеться вже завтра і буде одним із багатьох елементів святкування Року святості подружжя та сім’ї.

Джерело: CREDO

Автор : Віта Якубовська

Назад