Новини

Назад

У Києві відбулася Всеукраїнська хода на захист прав дітей і сімей

: 370 2019-06-09 12:44:12

У суботу, 8 червня, в Києві четвертий рік поспіль проходила Всеукраїнська Хода на захист прав дітей та сімей. Акція проводиться за ініціативи Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.

"Перш за все показати красу сім`ї, що сім`я - це щось прекрасне, що це шедевр Бога. І ми хочемо відстоювати права сім`ї, хочемо, щоби Україна була побудована на міцному ґрунті. Тому гасло цьогорічної ходи "Сім`я - серце України" – про мету ходи розповів отець Роман Лаба OSPPE, координатор Всеукраїнської ходи за права дітей та сімей.

Організатори акції вважають, що сімейна політика – повинна стати однією з найактуальніших питань для українського суспільства. Адже в результаті незахищеності сім`ї та дітей маємо надто серйозні проблеми, а саме: домашнє насильство, збільшення розлучень, заохочення до абортів, законодавче просування гендерної ідеології.

Всеукраїнська хода розпочиналась святковим концертом, що проходив у парку імені Тараса Шевченка. Опісля концерту, учасники заходу на чолі з главами Церков і релігійних організацій вирушили до площі Конституції.

Особливістю цьогорічної ходи є те, що у ній чисельно взяли участь представники з різних регіонів України, а також гості з-за кордону. Щоб взяти участь у ході, до Києва прибула група дітей зі Сходу України - з лінії розмежування бойових дій.

Духовний марш супроводжувався виступами, тематичними гаслами та піснями на сімейну тематику. Всеукраїнська хода - це не тільки маніфестація цінностей сім`ї. Організатори та учасники акції пропонують владі конкретні розв`язки певних викликів та проблем, перед якими постало українське суспільство.

"Сприяння соціальної допомоги сім`ям, зокрема багатодітним сім`ям. Також ми боремося за життя, тобто проти абортивної індустрії. Ми рішуче відкидаємо гендерну ідеологію і не погоджуємося, щоб вона просувалася на державному рівні, з державного бюджету" - розповів отець Роман Лаба OSPPE, координатор Всеукраїнської ходи за права дітей та сімей.

Всеукраїнська хода - це зібрання людей, що вболівають за сім`ю. Саме у цих серцях народжувались та пульсують ідеї, які вже зараз інтегруються у життя суспільства.

"Ця хода потрібна для того, щоб люди, які повернуться до дому, щоб вони знали, що є напрямки для їх власної родини, для їх середовища, для освітньої програми в школі. Насправді, є оця дорога руху вперед, є оці ці шляхи, способи вирішення проблем - і тому ми тут сьогодні разом" – розповів єпископ Віталій Кривицький, ординарій Київсько-Житомирської дієцезії Римсько-Католицької Церкви, голова Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій.

Опісля відбулись урочистості, під час яких були вручені заохочувальні нагороди сім`ям, а також про сімейним активістам. Також були поставлені акценти щодо співпраці Церков та влади. Всеукраїнська акція завершилась святковим концертом.

Джерело: kmc.mediaНазад