Новини

Назад

У Кам’янці-Подільському завершився Ювілейний рік

: 188 2021-12-08 10:17:23

6 грудня 2021 року в паулінській парафії св. Миколая в Кам’янці-Подільському урочисто завершився ювілейний рік 650-ліття консекрації храму та існування парафії. Урочисту Святу Месу очолив архієпископ Мечислав Мокшицький, митрополит Львівський. Із ним співслужили владика Леон Дубравський, ординарій Кам’янець-Подільський, разом з отцями-паулінами та священиками сусідніх парафій.

На початку літургії всіх привітав настоятель парафії св. Миколая, отець Юстин Міщенко OSPPE. Він зазначив, що ювілейний рік є нагодою подякувати Богу за Його великі діла, зокрема — за проголошення Доброї Новини та звершення святих таїнств, за служіння (до 1842р.) отців-домініканців у цій парафії, за багатьох католиків-мучеників, які в 1930-х роках були розстріляні в підвалах цього храму, і врешті — за великі діла, які Бог вчинив через служіння отця Валерія Якубчика та отця Алоїза Кособуцького, яких Господь у цей ювілейний рік покликав до себе.

До вдячності закликав також у своїй проповіді архієпископ Мечислав Мокшицький. Архіпастир особливо згадав 30-ліття відновлення структур РКЦ в Україні та 20-ліття Апостольської подорожі св. Йоана Павла ІІ в Україну. А вказуючи на покровителя парафії, св. Миколая, митрополит усіх заохотив чинити добро. Ну і, звісно, після закінчення літургії до найменших парафіян прийшов сам св. Миколай із подарунками.

Дмитро Петрик

Джерело: CREDOНазад