Новини

Назад

У Діловому вкотре відзначили храмове свято на честь св. отця Піо

: 739 2017-09-28 13:00:57

У високогір’ї закарпатських схилів, що розташовані в самісінькому серці Європи, і де дерева торкаються неба, збудований храм на честь святого отця Піо, котрий вважається найзагадковішим святим ХХ ст. Так, 24 вересня в селі Ділове римсько-католики відзначили храмове свято. Хоча погода не була сприятлива, але це - не завадило багатьом паломникам з сусідніх сіл приїхати і разом з місцевими розділити усю радість свята.

Очолив Службу Божу отець Маріо Вайнарух OFM з Виноградова. Йому співслужили: отець –декан Ласло Микуляк , вікарій о. Юрій Гал та запрошені священики греко-католицького приходу з Ділового та Луга отці Тарас Бровді і Роман Піцура.

Дуже повчальною була проповідь о. Маріо про багатостраждальне життя, стигмата отця Піо. Він порівняв душу людини з гірським джерелом, чим ближче ми підходимо до витоків тим воно чистіше. Це саме відбувається з душею. Адже коли вона сповідається і причащається вона наближується до Бога! Позаяк саме у Божому храмі небо сходиться з землею!

У кінці святої Меси, подяку за всі отримані благодаті віряни вшанували Євхаристійною процесією навколо храму.

Далі куратор діловецької парафії Іштван Куцин сказав слова вдячності всім присутнім священникам та усім паломникам, котрі не проявили байдужості і знайшли час, щоб відвідати храм о. Піо. Також він подякував хористам Рахова та Ціпцерая, зокрема, їхньому керівнику Еллі Сойці за те, що милозвучним співом прикрашали храмове свято.

Після закінчення всіх урочистостей о. Ласло запросив усіх гостей до обіднього столу, який підготували прикожани Ділового.

Вікторія ШемотаНазад