Новини

Назад

У Берегові заклали камінь під майбутню римо-католицьку церкву

: 1028 2017-12-12 14:32:26

Споруджуватимуть її у присілку Чопівка, що давно став органічною частиною міста, поблизу торгового центру на центральній трасі Мукачево-Берегово при в’їзді до райцентру.

До цього часу навколишня римо-католицька громада молилась у капличці, розміщеній на території цвинтаря.

“Мені дуже імпонувало це місце проведення богослужінь,- сказав єпископ-ординарій Мукачівської римо-католицької дієцензії Владика Антал Майнек.- Бо ті, хто відійшов у Вічність, завжди знаходились поруч нас, любов до них надихала, спонукала бути ближчими до Бога.”

У Чопівці вже заклали фундамент майбутнього храму, а наступного року за перших сприятливих погодніх умов приступлять до зведення стін.

“Це завжди радість, коли будується новий храм,- наголосив у вітальному слові Його Преосвященство.- Подвійна радість у ці дні Адвенту, коли чекаємо пришестя Ісуса Христа.”

Єпископ посвятив місце майбутнього костелу, благословив вірників на корисну справу. Разом із присутніми молились і просили Господа дати сил довести започатковане до успішного завершення єпископський вікарій, благочинний місцевої римо-католицької громади о.Янош Молнар,секретар парафії Шандор Курмої, священнослужителі та присутні вірники.

Голос КарпатНазад