Новини

Назад

Третя заключна сесія Школи душпастирства молоді в Брюховичах.

: 125 2021-12-06 18:55:56

2-4 грудня у будинку паломника бл. Якова Стрепи в брюховичах відбулась третя заключна сесія Школи душпастирства молоді в Брюховичах. Захід почався Святою Месою, яку очолив єп. Едвард Кава OFMСonv.

Під час проповіді єпископ звернув особливу увагу на необхідності підготовки душпастирів для молоді, оскільки в наш час Церква переживає брак покликань та відтік підростаючого покоління з парафій, а самі молоді люди часто розчаровуються в оточуючому їх світі. Важливо допомогти юнацтву будувати своє майбутнє на міцному фундаменті віри.

Завершення 1-го дня Школи - інформативна конференція «Принципи будівництва катехитичного класу в інтернеті” від о. Миколи Бистрицького.

В другий день Школи душпастирства молоді відбулось 2 тренінги з психологом Вікторією Кондратик на тему - «Цифровий детокс»

Щоб більше розуміти потреби сучасної молоді. Психолог заохотила приділяти особливу увагу емоційній сфері юнацтва та вчила розпізнавати симптоми «цифрової» поведінкової залежності.

Службу Божу для учасників школи очолив о.Роман Лаба OSPPE. Пізніше провадив 2 конференції на теми: «Важливості читання Біблії у вихованні молоді» та «Способи читання Святого Письма».

Отець особливо наголосив на необхідності проповідування керигми та на важливості не католицизувати людей, а перш за все, євангелізувати. Закінчився день чудовою прогулянкою по вечірньому Львову.

Останнього дня заключної сесії Школи душпастирства молоді було підсумкові слова річного навчання від о.Міхала Воцяла SDB, які він скерував у молитві за усіх. Потім учасники отрималии сертифікат про навчання та відвідали молодіжний центр св.Івана Боско, де могли наочно дізнатися про практичний досвід праці з молодими людьми.

Джерело: Комісія у справах душпастирства молоді РКЦ

 



Назад