Новини

Назад

Тренінг для сімейних пар «Розв’язання конфліктів» в парафії св. Арх. Михаїла

: 8390 2018-02-27 13:13:33

В суботу 3 березня 2018 о 12:00 в римсько-католицькій парафії арх. Михаїла (Львів, вул. Освицька 4) відбудеться курс сімейної медіації «Розв’язання конфліктів». Курс допоможе сімейним парам конструктивно переживати конфлікти і виходити з них. Передбачені теоретичні і практичні заняття з професійними тренерами –М. вариводою та Н. Кузьмою. Вартість – 100 грн/ос., попередній запис:

О. Яцек Коцур – 0676729883
Наталія Кузьма - 0676726128

Сімейні конфлікти приховують чимало небезпек – зіпсований настрій, нервове виснаження, психосоматичні захворювання, напружена психологічна атмосфера у домі. Часто від цього потерпають діти і перебирають модель поведінки батьків у конфлікті у своє життя.

Життя без конфліктів не існує. Завдання не у тому, аби їх не було, а у вмінні справлятись з ними конструктивно. Більше того, правильно прожиті конфлікти можуть зближувати людей, відкривати нові грані розуміння один одного, довіру. Діти зростають у здоровій атмосфері.

Навичка правильно справлятись з конфліктом розвиває соціальний інтелект і дає перевагу під час роботи з людьми. Краще розуміння себе і інших привносить у життя більше усвідомленості та спокою.

На тренінгу ми поговоримо про:

5 стилів поведінки у конфліктів
три способи вирішення конфліктів
цінності та потреби людей
практику сімейної медіації

Під час тренінгу попрактикуємо чотири кроки до порозуміння та прокачаємо комунікативні навички, що сприяють діалогу.

Тренери:

Маркіян Варивода – юрист, керівник практики з досудового врегулювання спорів та медіації в АО "Monitum", керівник ГО «Простір Безсуду», член ГО «Національна Асоціація медіаторів України».

Наталія Кузьма - тренер з ефективних комунікацій Інституту Регіональної преси та інформації, журналістка, громадська активістка, член Львівського центру медіації.Назад