Новини

Назад

Тернополянка збирає допомогу для знедолених матерів, які проживають у монастирі сестер Францисканок Марії Неустанної Помочі

: 522 2019-02-13 14:24:48

У Драганівці, що за 13 кілометрів від Тернополя, є своєрідний притулок для вагітних жінок і породіль із малими дітьми, які опинилися на вулиці. Тернополянка Ольга Семенчук разом із колегами збирає допомогу для цих матерів із дітками.

Жінка просить усіх небайдужих тернополян долучитись до ініціативи. Особливий будинок для матерів із дітьми у складних життєвих обставинах діє при монастирі сестер-францисканок Марії Неустанної Помочі у селі Драганівка біля Тернополя. У монастирі проживають монахині та матері із дітьми, які не мають, де не мають власного житла. Жінки можуть перебувати у монастирі рік часу, за цей період може одуматись родина чи повернутись батько із заробітків. Тому передбачити кількість жінок із дітьми, яким необхідна допомога, точно неможливо, - пояснює організатор ініціативи Ольга Семенчук.

Про цей особливий притулок жінка дізналась випадково. - Прочитавши про нього в інтернеті, я відразу подумала, що хочу їм чимось допомогти, - розповідає пані Ольга. - Разом із колегами вже три роки двічі на рік їздимо підтримати матерів із дітьми як морально, так і матеріально. Жінка розповідає, що їм завжди необхідно все. Лише просять не привозити цукерки, кажуть, краще фрукти. - Ми привозимо різні речі та іграшки, - пояснює тернополянка. - А потім монахині беруть, що треба для тих, хто потребує, і віддають. Фрукти намагаємось купувати ящиками, в них є підвал, де вони їх можуть зберігати. Монастир, звісно ж забезпечує нужденних необхідними для життя предметами побуту. Але, кажуть, що часто на ліки коштів не вистачає, тому допомозі благодійників завжди раді,- пояснює жінка.

- Нові та вже ті, що були у користуванні, але в хорошому стані речі, іграшки, предмети побуту, памперси та фрукти - цього найбільше потребують у монастирі, - каже Ольга Семенчук. - Також можна допомогти фінансово: принести гроші до нас, або надіслати безпосередньо їм на рахунок.

Ощадбанк МФО: 338545 Р/ р:26005300610406 Потрібно обов’язково писати у призначенні для кого, бо на цьому рахунку є і інший заклад.

Довідка: Аби допомогти матерям у монастирі, ви можете долучитись до збору. Адреса збору: Крушельницької, 39, офіс 8, вівторок-четвер з 12 до 17:00, тел: 0673500877. Збір триватиме до 7 березня.

Посилання на джерело: te.20minut.uaНазад