Новини

Назад

Таїнство Конфірмаціїв Івано-Франківській парафії Христа Царя

: 521 2020-06-09 13:59:12

В Урочистість Пресвятої Трійці парафіяльна спільнота в молитовному піднесені очікувала на момент прийняття Таїнства Миропомазання молоддю.

Це важливий момент християнського втаємничення в житті віруючої людини. Дев’ять молодих людей з нашої парафії і одна особа з парафії в Букачівцях з рук Архієпископа Мечислава Мокшицького, Митрополита Львівського, прийняли Таїнство Конфірмації, тим самим підтвердили свою готовність з міццю свідчити про Воскреслого Господа і розвивати в своєму християнському житті Дари Святого Духа.

В словах проповіді, Архієпископ дав свідчення про молодого єгиптянина-католика, який віддав своє життя за віру в Ісуса. Віримо, що діяння Святого Духа і приклад мужніх сповідників віри, розпалить молоді серця наших парафіян до апостольського свідоцтва.

Своєю молитвою Миропомазаних огортали і священики, які співслужили урочисту Євхаристію: о. прелат Андрій Легович, о. Роман Комаричко – настоятель парафії в Бурштині і Букачівцях, а також місцеві душпастирі о. Ян Гано і о. Владислав Іващак.

Автор : Władysław Iwaszczak

Назад