Новини

Назад

Таїнство Конфірмації в парафії св. Антонія у Львові

: 970 2018-05-24 11:14:47

17 парафіян з парафії св. Антонія прийняло Таїнство Конфірмації.
У Свято Пресвятої Діви Марії Цариці Церкви, яке Римсько-католицька Церква відзначала 21 травня, 17 осіб з парафії св. Антонія прийняли Таїнство Конфірмації.

Урочиста Св. Меса була звершена о 18.00 год. Очолив Євхаристію Єпископ-помічник Львівської Архідієцезії Леон Малий, який уділив вірним Таїнство, і співслужили о. Павло Одуй, настоятель парафії та о. Славомир Бистирий.

У слові, скерованому до вірних, єпископ Леон говорив про дари Святого Духа, про те, що без дарів Святого Духа людина у своєму житті блукає та наголосив на найважливішому із них, – на дарі Божої боязні.

Щоб приступити до Таїнства Миропомазання, необхідно до нього ретельно підготуватися, тому молодь і старші впродовж року брали участь у катехезах, які вів о. Славомир.

У Римсько-католицькій Церкві Таїнство Миропомазання, яке ще називають таїнством християнської дозрілості, може та зобов’язаний прийняти кожен, хто вже є охрещений. Миропомазання зміцнює в людині благодать хрещення, а головним жестом Таїнства є помазання святим миром (олією, змішаною з пахощами, яку освятив єпископ).

Наслідком Миропомазання є особливе зішестя Святого Духа, яке витискає на душі людини знак і допомагає у зростанні, одержаної в хрещенні, Божої благодаті, зміцнюючи в душі дари Святого Духа та даючи особливу силу, щоб давати свідчення християнської віри.

Джерело: antoni.lviv.uaНазад