Новини

Назад

Святий між нами: впровадження реліквії Святого Йоана Павла ІІ до базиліки у П`єве (Італія)

: 515 2018-08-23 20:17:48

В 30-ту річницю апостольського візиту папи Йоана Павла ІІ до дієцезії Реджіо-Емілія-Гвасталла, у неділю, 19 серпня, у базиліці П`єве, о 11.00 годині Архієпископ Мечислав Мокшицький, Львівський Митрополит урочисто переказав вірним пастирської спільноті "Пресвятої Діви Марії у Гвасталлі» (B.V. della Porta in Guastalla) реліквії Святого Йоана Павла II.

На початку Святої Меси Львівський Митрополит урочисто передав реліквії в руки монсеньйора Франческо Марміролі, настоятеля пастирської спільноті.
Це шматочок тканини з кров`ю Понтифіка, вставлений у невелику металеву композицію, що представляє Йоана Павла ІІ. Реліквії будуть вшановуватись в різних церквах місцевої пастирської спільноти. У найближчі тижні, реліквії будуть виставлені в церкві Святого Мартіна, Святого Якова, Святого Роха, Таліята, а також в соборі Гуасталла. Потім, починаючи з жовтня, вони залишаться в стародавній базиліці Пьєве, біля розп`яття, що знаходиться поруч із вівтарем.

В урочистості взяли участь багато вірних, в перших рядах були представники місцевої влади та військових, на чолі з радником комуни Вінченцо Яфрате.
Захід пройшов рівно тридцять років після візиту понтифіка до Реджіо-Емілія, а також у сорокаріччя обрання Кароля Войтили на престол Понтифіка.

За матеріалами: ilrestodelcarlino.itНазад