Новини

Назад

Святий Миколай обдаровує нас добротою

: 445 2018-12-10 12:06:15

6 грудня в парафії святого Миколая у Пнікуті відбулася відпустова урочистість з нагоди храмового свята. Святу Месу очолив єпископ Едвард Кава.

У Євхаристії взяли участь отець Станіслав Венгжинський, настоятель парафії та декан Мостиський, священики та монахині з Мостиського, Львівського та Жовківського деканатів, а також чисельно зібрані парафіяни та гості. У проповіді єпископ Едвард сказав, що «святий Миколай хоче нас усіх обдаровувати добротою. Бог через святого Миколая хоче перемінити наші серця і зігрити нас. Тим теплом і джерелом любові, що нас зігріває є Бог. Господньою любов`ю гріємося, коли неустанно молимося. Якщо бракує нам любові, може тому, що наша молитва є надто мілкою». Будьмо для себе добрими – заохочував єпископ.

Після Меси відбулась євхаристійна процесія довкола костелу. Варто зазначити, що склалося так, коли міністранти на чолі процесії, обійшовши храм намагались увійти в середину костелу, то в той момент ще не всі віряни вийшли із святині. Таким чином, великий за розміром храм, був оточений живим ланцюгом шанувальників святого Миколая.

Автор : Андрій Пеканець

Назад