Новини

Назад

Святий Йосиф мав свої труднощі завдяки яким Бог вчив його прекрасною людиною: Урочистість св. Йосифа у Вищій Духовній Семінарії в Брюховичах

: 524 2019-03-19 15:37:14

19 березня, в урочистість св. Йосифа, в каплиці Львівської Митрополичої ВДС св. Йосифа у Брюховичах відпустову св. Месу очолив о. Павел Томис ОМІ, настоятель парафії Святої Марії Магдалини у Львові, котрий також відзначає сьогодні свої уродини.

Святкування розпочалося об 11:00 Святою Месою. Співслужили Генеральний Вікарій архідієцезії о. Юзеф Павлічек, префект семінарії о. Петро Дохтич, отці духовні о. Віталій Буковський, о. Анджей, священики із семінарії та які служать у Львові.

На початку літургії ректор семінарії о. Петро Бжеський виголосив привітальне слово до чисельно прибулих священиків, сестер і гостей, працівників семінарії і студентів. У своїй промові отець ректор зазначив: «Св. Йосиф покровитель сьогоднішнього дня і Духовної семінарії в особливий спосіб покровительствує тим, хто тут готується до того щоб стати на шлях священства». Та додав: «В день свого покровителя семінаристи особливо моляться за своїх добродіїв, завдяки яким семінарія живе і розвивається».

У гомілії о. Павел Томис сказав:

«Святий Йосиф був справедливим мужем. Був простою людиною, мав спокуси, свої слабості, свої труднощі завдяки яким Бог зробив його справедливим, вчив його прекрасною людиною… Оскільки мав здібність слухати Слово Бога та відповідати Йому, Святий Йосиф став прекрасною людиною, чоловіком, батьком… Він заперечив своїй людській логіці, щоб прийняти волю Бога. Слухав відкритим серцем. Все що є цінним в нашому житті приходить завжди з висоти і перевищує наше розуміння, - цю істину пригадує нам Святий Йосиф».

Після Святої Меси відбулася адорація Пресвятих Дарів поєднана з літанією до св. Йосифа та процесія доріжками семінарії із Пресвятими Дарами та фігуркою св. Йосифа.

На завершення відмовлено акт завірення святому Йосифу, покровителю семінарії, який щороку поновлюється в цю урочистість. Окрему подяку було складено жертводавцям та вірним, котрі моляться за вихованців та викладачів семінарії.

Світлини: Олександр Кусий

Автор : Олександр Кусий

Назад