Новини

Назад

Святий Йоан Павло ІІ закликає нас піклуватися про особисту святість: архієпископ М. Мокшицький на конгресі в Маямі

: 2142 2018-06-11 11:28:26

На запрошення архієпископа Майамі Томаса Венського і Конгрегації Сестер Служебниць Пробитих сердець Ісуса та Марії (SCTJM) від 8 до 10 червня архієпископ Мечислав Мокшицький взяв участь у III Міжнародному конгресі  на честь Серця Ісуса та Марії під назвою «Не бійся бути святим і апостолом третього тисячоліття».

Конгрес почався зі спільної Святої Меси та подячної молитви за дар життя та служіння святого Йоана Павла II, яке очолював Ординарій Майамі Архиєпископ Томас.

У неділю, 10 червня, Львівський митрополит мав доповідь про життя та служіння Святішого Отця Йоана Павла II.

Архієпископ прочитав прелекцію на тему «Страждальна церква - свідок святості в наш історичний час». Центральною темою звернення архієпископа було переслідування Католицької Церкви в Радянському Союзі від революції до падіння комунізму, у світлі об’явлень Фатімської Пресвятої Діви Марії та її заклику до молитви за навернення Росії.

Архієпископ Мечислав Мокшицький у слові до учасників конгресу представив особу Святого Папи як свідка віри, котрий закликає нас потурбуватися про особисту святість, а також нагадав, що Св. Йоан Павло ІІ постійно в своєму вченні говорив про важливість свободи. "Жоден з нас не сумнівається, що Святіший Отець був такою душею, яка підтримала нашу свободу", - сказав Архиєпископ.

Варто зазначити що на конгресі було багата цікавих доповідачів та свідків життя Св. Йоан Павло, зокрема отець прелат Славомір Одер, Судовий вікарій Римського Трибуналу та постулятор канонізаційного процессу Святого Йоана Павла ІІ.

Автор : Олександр Кусий

Назад