Новини

Назад

Свято віри, спорту та молодості у Рівному

: 388 2018-06-08 09:41:48

Цьогоріч вже в третє в парафії святих Апостолів Петра і Павла та Божого Милосердя що в Рівному відбулася ІІІ дієцезіальна спартакіада за кубок єпископа.

Спартакіада — це свято віри, спорту та молодості, яке організовується традиційно на День захисту дитини.

В Луцькій дієцезії безліч дітей, які щороку показують свої здібності та спортивну підготовку у 5 конкурсах. Темою спартакіади 2018 було знане всім свято — Різдво.

Безліч запитань отримували організатори – «Чому саме Різдво? Адже на вулиці літо, 1 червня?» — а от ви колись співали колядки влітку? А Чи бачили святого Миколая в червні?

Різдво – відповідальне свято, готуватися до якого наші учасники розпочали вже з червня, адже в святого Миколая безліч роботи, яку потрібно встигнути зробити до грудня: зібрати подарунки, розсортувати листи, помічників своїх в спортивну форму повернути — саме з цим і допомагали наші учасники.

На команди чекали 5 конкурсів, з яких найскладнішими виявилася естафета «Трьох царів», яку пробігали в костюмах та з гостинцями, а також футбольна естафета — під час якої готували помічників Святого Миколая.

Канатна дорога — лоскотала нерви та перевіряла на витривалість наші команди. А ось перший та п’ятий конкурс, перевіряв дітлахів на декоративні здібності (запакувати та задекорувати різдвяний подарунок — під силу лише самим творчим дітям), та розвивав пам’ять — запам’ятати які подарунки потрібно вкладати, щоб не переплутати подарунки декількох дітей.

Розпочалося все дійство зі Служби Божої. Здавалося що в храмі витає Різдво – вступ перед службою, читання та пісні, проповідь — розкривали нам цю тему далі. «Різдво це не лише зимове свято — це коли маленький Ісусик щодня народжується з великої любові до нас» — ось так пояснювали о. Томаш з Рівного та о. Зимовіт зі Здолбунова.

Також о. Владислав з Рівного, о Владислав з Сарн, о. Ілля з Рівного, о. Марцін з Дубна — разом молилися з дітьми.

На учасників чекало безліч сюрпризів — веселі розваги від тетру «Диво», та пожежна машина яка «остудила» спекотній день наших учасників після естафет. А суп та ковбаски підкріпили усіх після насиченого та виснажливого дня.

Призерами цього року стала команда з Рівного «Star wars», а друге та третє місце розділили між собою учасники з Луцька «Крабики» та «Архангели». Загалом у змаганнях взяло участь 14 команд з Сарн, Дубровиці, Луцька, Здолбунова, Рівного та Рокитного.

Дякуємо всім священикам та опікунам з парафій нашої дієцезії, які відгукнулися на запрошення, та приїхали зі своїми вихованцями на наше свято! А також велика подяка для всіх організаторів та волонтерів — завдяки яким наше свято відбулося.

Запрошуємо усіх на Спартакіаду 2019. До нових зустрічей!

Автори статті: організатори спартакіади

Джерело: catholic.volyn.uaНазад