Новини

Назад

Святкуймо з усім світом католицьке Різдво. Парафія св. Йоана Павла ІІ запрошує всіх на святкування Різдва.

: 2725 2018-12-22 14:11:02

Ввечері 24 грудня о 20.00 год. Римо-католицька Парафія св. Йоана Павла ІІ запрошує всіх на відкрите святкування Різдва за григоріанським календарем у приміщенні Українського католицького університету (вул. Хуторівка, 35 А).

Захід, званий популярно «Римським Різдвом», відбувається вже сьомий раз. Цьогорічна назва "Святкуймо двічі. Частина 1: Католицьке Різдво" вказує на факт, що у Львові традиційно відзначається Різдво за двома календарями. Це взаємне збагачення різних традицій і визнання, що прихід Спасителя є таким важливим, що не шкодуємо його святкувати двічі! Цьогоріч вперше 25 грудня буде вихідним.

«Римське Різдво» - це святкування відкрите для всіх. Ми прагнемо пережити його як удома: вноситься віфлеємське світло, встановлюємо фігурки в вертепі, читаючи всі разом віршовані молитви, ділимось різдвяним хлібом, колядуємо. Опісля учасники зможуть й у своїх домівках застосувати деякі елементи святкування. Опівночі буде Різдвяна урочиста Служба – “Пастирка”. Музичний супровід - гурт Lux mundi. Після Служби автобусами буде можна повернутися до дому.
Особливістю святкування Різдва у Львові є участь студентів з африканських країн, які навчаються у Львові. Вони будуть ділитися власними національними різдвяними традиціями.

Запрошуємо всіх розділити з нами радість різдвяних свят, яка єднає людей доброї волі в цілому світі.

Парафія св. Йоана Павла ІІ Святвечір і “Пастирку” традиційно проводять в УКУ з причини великій кількості відвідувачів. В каплиці на вул. Стрийській 6 (Сокільники, перша зупинка за автовокзалом у напрямку Ашану) відбудуться служби 25 грудня о 9, 12 та 18:30 год. Поміж Службами і після різні групи співатимуть колядки

Запрошуємо!

о. Григорій Драус
097 517 06 42

Світлини: Тетяна Кур’янНазад