Новини

Назад

Святі не просять нас хвалити їх, а їх слідувати: архієпископ М. Мокшицький під час ювілею в гімназії Йоана Павла II у Зренціні

: 419 2018-06-03 16:35:22

У середу, 30 травня 2018 р. на запрошення настоятеля храму отця Вацлава Сохи та директора гімназії в Зреньціні, Павла Пшетачніка, о 10:00 в храмі Святого Станіслава єпископа і мученика, Архієпископ Мечислав Мокшицький, митрополит Львівський, довголітній секретар Святішого Отця Йоана Павла II, очолив урочисту Святу Месу з нагоди 40-річчя вибору кардинала Кароль Войтила на очільника столиці Св. Петра.

Архієпископ виголосив проповідь, в якій зазначив:

- Папа Йоан Павло II сказав, що «святі не просять нас хвалити їх, а їх слідувати.» Тому, запитаймо себе, чому ми обрали Його ім`я для нашої гімназії? Чого ми можемо навчитись від цього надзвичайного учня Ісуса Христа ХХІ століття?

Продовження церемонії пройшло в будівлі гімназії, де була відкрита та освячена меморіальна дошка, після цього була мистецька програма, підготовлена учнями школи. Наприкінці церемонії архієпископ Мокшицький поділився своєю рефлексією на тему святого Йоана Павла II.

За матеріалами: przemyska.plНазад