Новини

Назад

Святі меси українською у Варшаві

: 430 2018-07-25 11:34:22

Домініканець Ярослав Кравєц OР, який служив свого часу в Чорткові, взяв у духовну опіку українських мігрантів у Варшаві.

Домініканець Ярослав Кравєц OC, який служив свого часу в Чорткові, взяв у духовну опіку українських мігрантів у Варшаві.

«Після переїзду у Варшаву і потрапила в польське середовище. Але я мала десь глибоко таке прагнення молитися українською. Потім помітила, що в моєму оточенні багато людей мають подібні з моїми думок. І коли свого часу повернулася не надовго до львова, я була в душпастирстві домініканців. Вони мені розповіли, що у вВаршаві є такий отець Ярослав Кравєц, який знає українську. Власне ми до нього звернулися по допомогу» – розповідає Ірина Кондратюк.

«Я ще напркінці 90-х зацікавився Україною. Потім я вступив до ордену домініканців. І пізніше мав таку думку щоб служити в Україні. Спочатку я потрапив у наш монастир до Києва. Але українську мову краще вивчив уже коли потім служив у Чорткові, це Тернопільська область…. Служіння для мігрантів для мене близьке ще й тому що я вже маю цей досвід. Свого часу я служив для польських мігрантів у Дубліні в Ірландії» - розповідає о. Ярослав Кравєц OР

У Варшаві меси українською мовою в латинському обряді відправляються кожної першої неділі місяця, о 13:30 у храмі святого Яцека, що на вулиці Фрета 10.

Польське РадіоНазад