Новини

Назад

Свята Меса за упокій батька єпископа-номінанта Віталія Кривицького

: 2202 2017-05-20 14:25:53

19 травня, в одеському кафедральному храмі відбулася Свята Меса за упокій батька єпископа-номінанта Віталія Кривицького. Франциск Кривицький відійшов до вічності у 92 роки. 

Святу Месу очолював єпископ Одесько-Сімферопольської дієцезії Броніслав Бернацький. Присутні були єпископ Харківсько-Запорізької дієцезії Станіслав Широкорадюк, єпископ-помічник Львівської архідієцезії Леон Малий, єпископ помічник Одесько-Сімферопольської Дієцезії Яцек Пиль ОМІ, представник від Греко-Католицької Церкви єпископ Михайло Бубній, понад 30 священиків з Одесько-Сімферопольської Дієцезії а також чисельна група священик дієцезіальних і з чернечих орденів дієцезії єпископа-номіната із Києва, Житомира, Ворзеля, з семінарії «Redemptoris Mater», сестри-черниці.

 Під час проповіді єпископ Броніслав Бернацький нагадав про зерно віри. Адже саме батько Франциск засіяв зерно віри своєму сину, нинішньому єпископові-номінанту Київсько-Житомирської дієцезії Віталієві Кривицькому. 

Співчуття від Київсько-Житомирської дієцезії висловив канцлер курії отець Віталій Безшкурий, який зачитав звернення від дотеперішнього Адміністратора Дієцезії, єпископа Луцького Віталія Скомаровського. Також були співчуття від краківських отців-салезіанців і від Кам’янець-Подільської дієцезії – їх від імені єпископів виразив канцлер курії Павло Басистий.
Свої співчуття виражали, як публічно так і особисто, представники і вищі настоятелі чоловічих та жіночих чернечих Згромаджень, між іншим, були зачитані вирази співчуття від краківського вищого настоятеля отців-салезіанців а представники інших чернечих згромаджень складали свої співчуття особисто. Це були Місіонери Облати Марії Непорочної, Босі Кармеліти, Паллотини, Капуцини, Сестри Салезіанки, Малі Сестри Непорочного Серця Марії, Сестри Служебниці і інші.

Наприкінці Святої Меси єпископ-номінант подякував за звершену в намірі батька Службу Божу. Він сказав, що знає: тепер його батько присутній в інший спосіб і значно більше може допомогти.
Пан Франциск був похований на західньому кладовищі Одеси, при тираспільському шосе 22 а.
Вічний відпочинок дай йому, Господи. А світло віковічне нехай йому світить. Нехай відпочиває у спокої вічному. Амінь.

о. Павло Вишковський ОМІ

Католицький Медіа-ЦентрНазад