Новини

Назад

Свята Меса на завершення 16 дієцезіального з’їзду молоді у Брюховичах

: 1687 2017-09-11 10:35:15

У неділю 10 вересня, архієпископ Мечислав Мокшицький очолив Святу Месу на завершення 16 дієцезіального з’їзду молоді у Брюховичах. "Хочемо дякувати сьогодні за все наше життя, за те що ми є Божими дітьми, за тих котрі нас виховали, за наших батьків, бабусів і дідусів, за вихователів. За те що ми могли тут зустрітися з нашим Господом Ісусом Христом, і з нашими друзями" - звернувся до молоді на початок Євхаристії Митрополит Мечислав.

А у гомілії, Митрополит сказав до молоді так: «Моє серце радіє, бо коли дивлюся на вас, то невпинно хочу повторювати слова вибрані мотом цьогорічної зустрічі: „Велике вчинив мені Всемогутній. Ці слова народилися під час зустрічі двох жінок в далекому Айн Карім і були результатом Божого благословення і Його благодаті”.

«Ви приїхали з різних куточків нашої архідієцезії. Кожного дня ви живете віддаленні один від одного іноді і сотні кілометрів, але все ж вас єднає дружба, знайомство і одна віра. А тут у Брюховичах вас єднає спільна молитва прославлення, слухання Слова Божого, танці, співи і єдність столу не лише євхаристійного, аел й щоденного підкріплення, нашого насущного хліба.

На завершення Євхаристії, організатор Дня Молоді о. Олександр Бішко подякував молоді за участь в Дні Молоді, спільну молитву та єднанні біля Господа. А також подякував Митрополиту Мечиславу Мокшицькому за особливу турботу про молодь, котра, як було зазначено у проповіді «є майбутнім нашої Церкви»

Слова подяки були адресовані такоє єпископу Маряну Бучеку, за те що розпочав ці 16 Дні Молоді.
Подякував о. Олександр всім настоятелям, монахиням, організаторам і тим хто долучився до приготування Днів Молоді.

Цього року в святкуваннях 16 Днів Молоді взяло участь близько 400 осіб з нашої архідієцезії.Назад