Новини

Назад

Свята Меса і зустріч в Ушні біля Золочева в храмі св. Йосифа

: 2608 2017-09-23 12:21:24

12-15 серпня 2017 року в нашій парафії ми зустрічали паломників, наших співвітчизників, з польського міста Доманюв, Oлавський повіт близько Вроцлава. Вони приїхали до нас на Урочистість храмового свята Успіння Пресвятої Діви Мері із великим прагненням відвідати свою рідну місцевість, з якої вийшли, звідки походять коріння їхніх батьків, бабусь і дідусів. То були зворушливі і надзвичайні моменти, які ми пережили разом.

В цей прекрасний час ми з радістю приймали всіх наших паломників, співвітчизників із села Ушня, що під Сасовом біля Золочева, які прибули до нас з оркестром Добровільної Пожежної Охорони із Доманьова, Нижня Сілезія.
У неділю 13 серпня, перед урочистістю парафіяльного свята в Золочеві, наші земляки відвідали своє рідне село Ушня, Золочівського району, де народилися їх предки, батьки і діди. Більшість мешканців Доманьова походить із цієї місцевості Ушня.
В неділю, 13 серпня о 16.00 в Ушні, в закритому на сьогодні нео-бароковому храмі св. Йосипа, звершилась Свята Меса, яку очолив о. Міхал Голдович настоятель із Золочева, в якій взяли участь жителів села разом із о. Василем Балашом, настоятелем місцевої православної громади.
Ми дуже вдячні нашим землякам з Польщі за це паломництво до своїх рідних країв. Дякуємо за цей прекрасний час спільної молитви, час спільних зустрічей, зворушливих спогадів в селі біля своїх будинків, час прекрасної гри оркестру, який торкався глибини наших душ. Дякуємо також всім колишнім мешканцям села Ушня разом з найстаршим паломником із Доманьова шан. паном Казимиром, колишнім жителем Ушні.


Відео: Рафал Очковскі

За матеріалами: www.zloczow.comНазад