Новини

Назад

Священики з Катовицької Архідієцезії відвідали Митрополичу Курію і зустрілися з Митрополитом Мечиславом Мокшицьким

: 3408 2017-06-28 10:55:38

У вівторок, 27 червня митрополичу Курію відвідали пятнадцять священиків з Катовицької Архідієцезії, котрі перебувають на реколекціях у Духовній Семінарії у Брюховичах. Під час зустрічі з ними архієпископ Мечислав Мокшицький розповів їм про нашу Церкву, про радощі та труднощі душпастирства у нашій архідієцезії.

Отець-інфулат Юзеф Павлічек, також священик Катовицької Архідієцезії, усвідомив гостям, що пересічний деканат нашої дієцезії більший ніж вся Катовицька Архідієцезія. Священики із зацікавленням вислухали розповідь архієпископа про відбудову Церкви та храмів після років комунізму. Митрополит Мечислав запрошував охочих з-поміж них розпочати служіння в нашій Церкві.

Після молитви Коронки до Божого Милосердя разом з архієпископом у каплиці Курії, всі священики подалися на Сихів до парафії св. Архангела Михаїла, де працює інший священик Катовицької Архідієцезії, о. Яцек Коцур. Гості-священики звершили Святу Месу для дітей, бо в парафії цього тижня тривають Канікули з Богом. Після Євхаристії діти привітали священиків, заспівали пісні і вручили зроблені під час праці в групах аплікаці. Священики також відвідали храм збудований з великою підтрикою сілеської Церкви та новий парафіяльний дім.

о. Яцек Коцур, настоятель парафії св. Архангела Михаїла у ЛьвовіНазад