Новини

Назад

Священики трьох церков Калуша на Покрову молились разом за віськових.

: 981 2017-10-15 17:35:29

Священики трьох конфесій об’єднались у спільній молитві за мир в Україні та віддали військових під Покрову Пресвятої Діви Марії.

Декан Калуський УГКЦ, настоятель церкви святого Архистратига Михаїла о. Михаїл Бігун зазначив:

"Нині святкуємо чотири свята: свято козацтва, 75 років Української повстанської армії, свято Української народної республіки і свято захисника Вітчизни... Бачимо, яка біда на сьогоднішній день на сході України, знову невинно проливається кров українська, жорстокий ворог москаль веде сьому війну проти України. Тож, просімо в Матері Божої захисту і покрови".
Настоятель римо-католицького костелу святого Валентина ксьондз-пробощ Роман Стадник акцентував:
"Чому ми бачимо стільки молодих людей у формі? Чому ветерани вже не можуть повісити свою форму на вішачку? Напевне, тому, щоб пригадати: наша держава є у небезпеці, нашу державу хочуть розділити. Хтось нам пробує накинути, якою мовою ми маємо вчити наших дітей. Та чи потрібно нас вчити? Ми знаємо, як у себе вдома маємо спілкуватися і як нам спілкуватися".
Настоятель Собору Святих Землі Української УПЦ КП о. Григорій Мороз наголосив на спробі розділити Україну:
"Сьогоднішні наші воїни — не учасники АТО, а воїни цієї гібридної війни, яка нав`язана нам з однією метою: не дати нам стати свобідними. Нині мова не йде за мову — йде мова за вплив, йдуть намагання знову розділити Україну: і Закарпаття, і Буковину, і до Збручу і по Збручу. Ті ж самі проблеми. які були 100 років, 300 років тому. І для нас сьогодні стоїть питання: наскільки ми усвідомлюємо саму ситуацію часу, своє місце у цьому часі, свої дії і в ім`я чого гинуть наші брати і сестри в цій страшній непотрібній війні".


За матеріалами: vikna.if.ua



Назад