Новини

Назад

Священики-синьори з Катовицької дієцезії відвідали Львів

: 1706 2017-09-14 15:50:51

Від 11 по 15 вересня триває приватний візит священиків з Катовицької дієцезії у нашій Архідієцезії. Священики, котрі мешкають у Архідієцезійному Домі для священиків-сеньйорів прибули до Львова у ввечері в понеділок, а у вівторок відвідали Митрополичу Курію де зустрілися з Митрополитом Мечиславом Мокшицьким та Генеральним Вікарієм Львівської Архідієцезії о. Юзефом Павлічеком, котрий є священиком Катовицької дієцезії.

У середу , гості відвідали парафії св. Архангела Михаїла на Сихові, настоятель якої о. Яцек теж є священиком Катовицької дієцезії. В храмі було звершено Святу Месу.

У четвер священики відвідують терени нашої архідієцезії, а завтра, 15 вересня звешать Святу Месу у Митрополичій базиліці Успіння ПДМ і потім повернуться додому.

Як пожартував Генеральний Вікарій, о. Юзеф, такі візити священиків-синьйорів до нашої архідієцезії трохи небезпечні, бо саме після подібного візиту до Львова у 2009 році, о. Юзеф Павлічек, котрий вже тоді був на емеритурі, на прохання архієпископа Мечислава Мокшицького залишився у Львові, де до сьогодні несе служіння для нашої Церкви.

 Назад