Новини

Назад

Свячення у Львівській Катедрі

: 2493 2009-05-16 00:00:00

В суботу 9 травня цього року у Львівській Катедрі Успіння Пресвятої Діви Марії відбулися пресвітерські свячення трьох дияконів: Тадеуша Леговича з Мостиськ, Андрія Безкоровайного з Золочева та салезіянина Андрія Борковського з Перемишлян. Свячень пресвітерату уділив Львівський Митрополит архієпископ Мечислав Мокшицький.

 

У Святій Літургії брали участь також: єпископ Леон Малий, запрошені священики, між якими - настоятелі Львівської Духовної Семінарії св. Йосифа на чолі з отцем ректором Олегом Саламоном та Отці Салезіяни разом зі своїм Інспектором о. Джюзеппе Пеліццарі. Під час урочистої Служби Божої прислуговували семінаристи з Львівської Духовної Семінарії. У Святій Літургії взяли участь також родини дияконів та їхні знайомі.

Після Служби Божої кожному нововисвяченому священику запрошені гості склали щиросердечні вітання з нагоди свячень. До вітань доєднався також архієпископ Мечислав Мокшицький і подарував кожному чашу для служіння Пресвятої Літургії.

В неділю 10 травня ц.р. неопресвітери відправляли у своїх родинних парафіях Першу Святу Літургію, на закінчення якої уділили усім присутнім приміційного благословення.

 

семінарист Андрій ГАНО
РЕДАКЦІЯ НОВИН ПОРТАЛУ

 Назад