Новини

Назад

Стипендійна програма для осіб польського походження, котрі навчаються закордоном від Фундації „Pomoc Polakom na Wschodzie”

: 9176 2017-10-03 16:47:28

Від 2017 року Фундація „Pomoc Polakom na Wschodzie” буде продовжувати стипендійну програму „Стипендійна програма для осіб польського походження, котрі навчаються закордоном ”, ініційовану Фундацією Semper Polonia у 1998 році. У 2017 році програма не змінить своєї формули – Фундація „Pomoc Polakom na Wschodzie” буде вести цю програму за взірцем Фундації Semper Polonia. Програма охоплює студентів польського походження, котрі мешкають і навчаються у Болгарії, Боснії та Герцеговині, Білорусі, Хорватії, Чехії, Чорногорії, Грузії, Литві, Латвії, Молдавії, Росії, Румунії, Сербії, Словачині, Україні та в Угорщині.

Регламент та стипендійна заява (у додатку) доступні на інтернет-сторінці Фундації: www.pol.org.pl. Заповнену заяву потрібно подати в точному терміні до 16 жовтня 2017 р.

Більше інформації про Стипендійну Програму можна знайти тут:

http://pol.org.pl/2017/09/15/program-stypendialny-dla-osob-polskiego-pochodzenia-studiujacych-za-granica-rozpoczelismy-nabor-wnioskow/

 

Стипендійний регламент

Стипендійна заяваНазад