Новини

Назад

Студіум Пасторально-літургійної формації Руху Світло Життя

: 8081 2016-04-28 10:54:06

Дорогі священики та богопосвячені особи!

Запрошую Вас на СТУДІУМ ПАСТОРАЛЬНО-ЛІТУРГІЙНОЇ ФОРМАЦІЇ, КОТРИЙ ВІДБУДЕТЬСЯ 9-11.05.2016 РОКУ у Центрі Руху Світло-Життя на Україні (Хмельницька обл., с. Гвардійське, вул. Соборна 38).
Зустріч розпочнемо у понеділок (09.05.) о 16.00 год. Натомість закінчення цієї зустрічі у середу (11.05.) після сніданку (просимо не планувати виїзд у вівторок).

Мета студіум: будування братерської спільноти; пасторальнa формація, яка допоможе нам краще пізнати методи євангелізації і душпастирства для будування живих спільнот Церкви в наших парафіях; знайомство з методами роботи Руху Світло-Життя; обмін досвідом душпастирської праці.

Тема студіум – «ФОРМАЦІЯ ДОРОСЛИХ У РУСІ СВІТЛО-ЖИТТЯ, СЕМІНАР ВІДНОВИ ВІРИ». У наших парафіях є багато дорослих осіб, які з різних причин не можуть увійти до спільнот Домашньої Церкви, але прагнуть брати участь у формаційних зустрічах у спільноті та в оазових реколекціях. На цій сесії будемо ділитися досвідом зустрічей з дорослими, а також представлення Семінару Віднови Віри як програму реколекцій, котра може бути запропонована всім парафіяльним групам і стати добрим початком для створення груп дорослих у парафії.

Кс. Назар Білик

Модератор Руху Світло-Життя і Домашньої Церкви Львівської архідієцезії латинського обрядуНазад