Новини

Назад

Срібний ювілей сестри-серцянки у Львові на Личакові

: 1241 2016-10-02 17:51:04

Наприкінці весни цього року, 20 травня у францисканському костелі св. Антонія Падуанського у Львові на Личакові сестри згромадження Служебниць Пресвятого Серця Ісуса, котрі працюють у цьому санктуарії та в інших парафіях України, дякували Богу за 25 років служіння в Україні та беатифікацію співзасновниці згромадження матері Клари Щенсної.

А 25 вересня 2016 року срібний ювілей чернечого життя відзначила сестра-серцянка Міхаела, котра працює у захристії храму.

Під час Меси парафіяни разом із настоятелем о. Павлом Одуєм OFM та іншими сестрами-серцянками дякували Богові за дар покликання до богопосвяченого життя для сестри, а також просили про потрібні ласки для усіх парафіян.

Замість традиційної проповіді, яка мала прозвучати після Євангелія, о. Павло запропонував присутнім поставити сестрі Міхаелі свої запитання. Із відповідей сестри Міхаели парафіяни дізнались багато фактів, пов’язних з її дитинством та юністю, а також про те, як юна Міхаела відчула та розпізнала своє покликання до чернечого життя.

С. Міхаела подякувала отцям-францисканцям, сестрі Боґні, сестрі Едиті, спільноті сестер-монахинь та усім парафіянам храму за родинне тепло, молитву, любов і за кожну усмішку, а опісля відновила свої чернечі обітниці. Наприкінці Меси сестру Міхаелу привітали як найменші, так і старші парафіяни храму.


Джерело: Санктуарій св. АнтоніяНазад