Новини

Назад

Справжньої любові вчимося від Ісуса: день зосередження для родин в Крисовичах.

: 586 2019-01-17 15:47:58

Під час реколекцій для дівчат, в  суботу 12 січня 2019 року, cестри Служебниці в  монастирі, що в Крисовичах, зорганізували також день зосередження для сімей, який дуже гарно вписався  в переживання Року подружжя і родини.

На початку зосередження, учасники вислухали конференцію о. Херубіна Жилка, францисканця, відомого реколекціоніста з Польщі, на тему любові Бога та ближнього. Без любові, не може зростати в родині радість та мир.

Після конференції був час на адораційну молитву та можливість приступити до Таїнства Святої Сповіді. Справжньої любові вчимося від Ісуса, беручи участь Євхаристії, котра цього дня для родин та дівчат, а також парафіян, у супроводі музичного гурту "Вефлиєм", відбулася в Санктуарії Матері Божої Фатімської в Крисовичах.

Після Святої Меси, усі присутні радісно прославляли Бога співом колядок!

Відгук молодого подружжя, котрі перший раз взяли участь в зосередженні:

"Хочемо від щирого серця подякувати за подарований, радісний та прекрасний день сімейних пар у Сестер Служебниць!!! І також з глибокою вдячністю дякуємо Отцю Херубіну за тепло серця і тверді знання, за добрі поради і захоплюючі історії, з яких кожна сімейна пара взяла щось для себе, для покращення свого сімейного життя!!!

Нехай Всемилостивий Господь щедро винагородить Вас за Вашу невтомну працю своїми дарами, даючи Вам сил і натхнення для подальших звершень!"

Вероніка і Віктор

Джерело: sluzebniczki.org.uaНазад