Новини

Назад

Співчуття Архієпископа Мечислава з приводу смерті Генрика Змітровича, батька єпископа-помічника Кам`янець-Подільської дієцезії Радослава Змітровича.

: 192 2021-03-26 11:22:32

Екесцеленціє, Отче Єпископе Радославе!
Дорога родино!
Шановні учасники похорону!

Від імені Конференції Римсько-Католицького Єпископату України висловлюю співчуття з приводу з приводу смерті Вашого батька св.п. Генрика Змітровича.

У людському вимірі смерть завжди є дуже дуже важким розставанням, та, споглядаючи на це крізь призму віри, повторюємо за словами похоронної літургії, що «наше життя змінюється, але це ще не кінець». Так сприймаємо і цю смерть, яка не завершила життя, лише змінила існування св. п. Генрика.

У християнській любові стоїмо з даром молитви і великого співчуття, єднаючись з Тобою, отче єпископе Радославе, та зі всією родиною. У цей особливий момент наші думки скеровані до Дому Отця з вірою, що глибока віра і добрі справи відчиняють небесні брами для покійного св.п. Генрика.
Через складну ситуацію, що викликана пандемією та пов’язаними з цим обмеженнями, чимало наших єпископів не можуть взяти участь в похоронних урочистостях. Однак це не стало перепоною, щоби єднатися з Вами в молитві та сердечній пам’яті, з вірою і надією, довіряючи Божому Милосердю так дорогого Вашому серцю св. п. Генрика.

Дуже рідко на похороні чути слова подячного гімну «Тебе, Бога, прославляєм». Однак сьогодні ми хочемо згадати їх у контексті добра, доброти, доброзичливості та жертовності, що вирізняло покійного Генрика. Нехай ця молитва заглушить біль і народить надію на щасливу вічність, а колись, коли наше життя закінчиться, радісну зустріч у Домі Отця.


Львів, 24 березня 2021 р.
№ 22/2021Назад