Новини

Назад

Спільнота Тезе допомагає біженцям

: 229 2018-07-20 16:34:41

Будувати довіру між людьми та ширити приязнь, будовану на вірі, закликав настоятель Екуменічної спільноти Тезе брат Алоїс. На зустрічі з учасниками тижневих роздумів він зазначив, що наша автентичність бідніє, коли ми замикаємося в колі тих, хто нас оточує.

Брат Алоїс нагадав, що в усьому світі люди змушені покидати свою батьківщину. Їх численний наплив викликає цілком зрозуміле відчуття загрози. Однак воно не повинне нас паралізувати. «Не допустімо того, щоб відкинення іноземця вкоренилося у нашій ментальності, оскільки відмова в допомозі іншій людині це зародок варварства», — сказав пріор Тезе.

Брати з цієї спільноти не обмежуються словами. Від самого початку вони приймали біженців, роблять це і нині. Говорить брат Марк: «Тут є сім’я з Іраку — батьки з трьома малими дітьми. Є також п’ятеро хлопців із Судану, Еритреї, з тих 18-ти, кого ми прийняли 2016 року. Вони вчать нас витривалості й великих старань рятувати життя, аби їхнє життя було гарне і змістовне».

На цьому тижні в зустрічах Тезе беруть участь понад 3 тисячі учасників, зокрема численна група англіканців із Великої Британії, з якою прибув архієпископ Джон Сентаму.

Фото: Jesuit Refugees Service

Джерело: credo.pro з посиланням на vaticannews.va



Назад