Новини

Назад

Спільна зустріч голів єпархіальних комісій душпастирства молоді у Львові

: 430 2018-06-10 12:16:28

У суботу, 9 червня, у рамках Форуму Молодіжних лідерів та душпастирів УГКЦ та РКЦ, відбулась спільна зустріч Отця і Глави УГКЦ Блаженнішого Святослава та єпископа-помічника Львівської архідієцезії РКЦ Едварда Кави OFM Сonv з відповідальними за працю з молоддю в єпархіях УГКЦ і РКЦ.

У рамках цієї зустрічі було обговорено декілька аспектів підготовки до XV Синоду Єпископів під гаслом “Молодь, віра та розпізнання покликання”, який пройде в Римі в жовтні 2018 року. Зокрема: Хто представлятиме католицьку церкву в Україні? Основні тези, які наша делегація повинна донести до учасників синоду?, а також було анансовано пост-синодіальний форум, де ми маємо почути, що ж саме відбувалося на синоді, а також конкретну стратегію праці, розроблену XV Синодом Єпископів.


Останній день форуму видався дуже насиченим, так , як учасники змогли спільно перебувати на Святій Літургії у Латинському кафедральному соборі, провести панельну дискусію на тему:»Як Церква відповідає і може відповісти на потреби і очікування молоді?», а також зустрітися у малих групах , та обговорити важливі питання, які стосуються молоді та Церкви третього тисячоліття.

Фоторепортаж: Павло КовальчукНазад