Новини

Назад

Скаутський табір молоді Винниківської парафії

: 1026 2018-07-17 11:52:10

Поблизу с. Новоселище Золочівського району 5-10 липня відбувся скауський табір, духовним наставником якого був настоятель санктуарію Матері Божої Винниківської о. Леонтій Саламон. Скаутський табір- це місце, де ти можеш знайти однодумців, друзів, які підтримають у важку хвилину. 

Переживаючи таку пригоду діти стають більш згуртованішими та витривалими. Майже тиждень діти на таборі вчилися виживанню в польових умовах. Першим завданням було правильно розкласти намет. Кожний день табору мав свої особливості, але незмінним залишалась щоденна зустріч з Богом на Святій Месі.

Скаутський день закінчувався великим вогнищем, під час якого грали ігри, співали пісні та танцювали запальні танці та відпочивали після важкого дня. На одного із вогнищ відбувся конкурс скаутської пісні, завданням було переробити сучасну пісню під свій мотив, усі справилися на відмінно, переможця обрати було дуже непросто.

Табір промайнув надзвичайно швидко, навіть не помітили як прийшла пора прощатися. Ми вдячні Богу та нашій Матінці за цей проведений час, за опіку над нами та за усі подаровані ласки, які ми отримали.

Софія ЧеславськаНазад