Новини

Назад

Сестри із Згромадження сестер святого Йосифа дякували за канонізацію святого Зигмунда Гораздовського

: 1085 2015-10-28 10:25:16

22 жовтня 2015 року у Львові на вул. Коперніка 20/22, в чернечій каплиці Сестер Святого Йосипа Української Провінції Римсько-Католицької Церкви зібралися представниці цього ж згромадження з львівських та тернопільської спільнот на подячній Святій Месі, яку відправив о. Андрій Маліг – прелат та настоятель тернопільської парафії.

Під час Євхаристії дякували за життя та святість отця Зигмунда Гораздовського - Священика з великим серцем, Апостола Божого Милосердя, Батька убогих, Священика жебраків, Засновника Згромадження Сестер Святого Йосипа... В проповіді о. прел. Андрій, ділячись власними роздумами, в яких святість окреслив своєрідною «кар’єрою», заохочував присутніх на Месі до відважного крокування дорогою святості.

Зауважив, що святість на землі часто не є пов’язана зі справжньою славою та похвалою, а якщо вже і пов’язана, то приходить вона восновному після смерті. Отець підкреслив, що багато святих, у тому  числі Святий Зиґмунд був правдомовним, вмів відстоювати свою думку, але це не стало на перешкоді його покірності та послухові церковній ієрархії. Саме такий факт відрізняє справжнього святого від відомого діяча, чи реформатора, навіть у релігійному середовищі. Після Євхаристійної Літургії святкування продовжувалося за обідом. Розмови велися на багато цікавих тем, в тому числі говорили про відносини Святого священика Зигмунда Гораздовського і Святого Архієпископа Йосипа Більчевського, яких Церква в один день беатифікувала і канонізувала.

Джерело: Згромадження Сестер св. ЙосифаНазад