Новини

Назад

Сенат затвердив католичку Емі Коні Барретт на посаду судді Верховного суду.

: 62 2020-10-28 16:35:40

Емі Коні Барретт відома консервативними християнськими поглядами, виступає проти абортів, і ростить сімох дітей. Нагадаємо, що після смерті Верховної судді Рут Бейдер Гінсбург 18 вересня 2020 року у США розпочалась політична дискусія щодо питання призначення нового судді. Найвищі шанси на це місце мали судді Апеляційного суду США, «консервативні римо-католики» Емі Коні Барретт або Барбара Лагоа. 

Проте кандидатура Барретт на посаду члена Верховного суду була затверджена Сенатором Конгресу США. Її кандидатуру підтримали 52 республіканці. Проти висловилися 48 сенаторів. Емі Коні Барретт відома своїми консервативними поглядами. Вона (у ЗМІ її часто називають «переконаною католичкою») неодноразово виступала в Blackstone Legal Fellowship – консервативній програмі навчання християнських юристів, що проводиться організацією, яка виступає проти одностатевих шлюбів і прав ЛГБТ. За інформацією The Washington Post, програма навчання була створена для пропаганди «чітко християнського світогляду у всіх правових сферах».

Верховний суд США відхилив вимогу прибрати згадку Бога з доларових купюр. У зв’язку з цим правозахисна організація Human Rights Campaign, що підтримує ЛГБТ-спільноту, виступала категорично проти затвердження Барретт на новий пост, називаючи її кандидатуру «безсумнівною загрозою правам ЛГБТ». У National Public Radio підкреслили, що віра судді носить надзвичайно інтенсивний характер. Там нагадали, що у 2006 році Емі Коні Барретт, виступаючи перед випускникам однієї з юридичних шкіл, заявила, що вони повинні розглядати свою майбутню кар’єру «як засіб для досягнення мети… і ця мета – будівництво Царства Божого».

Барретт стала 115-м суддею, яка отримала довічне призначення до вищого суду.

Джерело: Слово про словоНазад