Новини

Назад

Самій же молитві присвячений молитовний намір Папи на грудень

: 77 2020-12-02 11:28:03

Представляючи молитовне намірення на грудень 2020 року, Святіший Отець говорить про силу молитви перемінювати серця та закликає підтримувати стосунки з Ісусом завдяки молитовному життю.

«Серцем місії Церкви є молитва», – нагадує Папа Франциск на початку відеоролика, присвяченого представленню молитовного намірення, обраного для Апостольства Молитви / Всесвітньої мережі молитви Папи на місяць грудень. Завершуючи рік, позначений пандемією Covid-19, він ділиться «секретом» Ісусового життя: «Молитва – це ключ, аби могти ввійти в діалог з Отцем. Щоразу, коли читаємо невеликий уривок з Євангелії, ми слухаємо Ісуса, Який промовляє до нас», – нагадує Святіший Отець.

Завдяки молитовному життю можемо підтримувати глибокі особисті стосунки з Ісусом і перемінювати своє серце. Тому Папа заохочує: «Розмовляймо з Ісусом. Слухаймо Ісуса та відповідаймо Йому. В цьому й полягає молитва». Він також нагадує про те, що плодом молитви завжди є зміни. Бо «молячись, змінюємо дійсність. А також змінюємо наші серця. Наше серце змінюється, коли молиться», – підкреслив Святіший Отець, застерігаючи, що «можемо чинити багато речей, але без молитви не справимося».

«Молімося, аби наші особисті взаємини з Ісусом Христом підтримувалися Божим словом і молитовним життям», – заохочує Папа.

о. Тимотей Т. Коцур, ЧСВВ – Ватикан

Джерело: vaticannews.va/Назад