Новини

Назад

Шлях від букви до Життя: о. Олександр Кусий.

: 452 2020-09-05 13:13:09

Чи правда, що Слово Боже і сьогодні змінює людину? Досвід тих, хто пізнав Христа, щиро навернувся до Нього, і хто заглиблюється в істини Біблії, підтверджує: так, Слово Боже живе та діяльне і в наш час. Воно змінює саму людину, воно змінює стосунки з близькими, воно зцілює, дарує надію, зміцнює віру, дає сили йти вперед, коли важко. Про це ми говоримо з Олександром Кусим, директором Душпастирства ЗМІ Львівської архідієцезії РКЦ.

1:23 «Так, це є правда безумовна і це не залежить від покоління чи від будь-яких обставин. Тому що Слово Боже є понад історією, але входить у нашу історію дуже конкретно…»

1:51 «Не може бути християнина, якщо він не зустрінеться з християнами. І це не є якась наука. Це є просто факт життя, який будь-яка людина може побачити»

3:36 «…Християнин, який віддає життя, який уміє прощати, який приймає кривди… Це є Христове, це не залежить від нас. Це є те, що ми отримуємо, власне, зі Слова Божого. Бо Слово Боже – це є дзеркало нашого життя. Бачиш себе дуже чітко, всю правду про себе бачиш, правду і про інших людей, чому стається так, а не інакше…»

6:27 «Мені дуже подобаються слова одного з мислителів К’єркегора, він каже, що «все навколо міняється – ситуації, історії з життя, але людина ніколи не змінюється». Людина змінюється лише тоді, коли читає Слово Боже»

Відео: Світле Радіо ЕммануїлНазад