Новини

Назад

Рух Світло-Життя Львівської Архідієцезії відсвяткував 5 річницю офіційного підтвердження свого існування

: 1816 2015-12-10 12:05:40

Рух Світло-Життя Львівської Архідієцезії 8 грудня, в урочистість Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, розпочав Святою Месою святкування п’ятої річниці офіційного підтвердження існування в архідієцезії.

 

Святу Месу очолив вікарій Митрополичої базиліки о. Ян Ходонович, а проповідь виголосив о. Назар Білик – модератор Руху Світло-Життя та Домашньої Церкви у Львівській архідієцезії. Учасники Руху збагатили Літургію своїм співом.

Історія початку оазового руху на теренах Львівської архидієцезії сягає середини 1990-х років, тоді молоді священики з Польщі, які працювали у Львові —  о. Ян Фургала та о. Марек Нєдзьвєцкі — вперше організували для дітей та молоді 15-денні оазові реколекції.  З того часу оазова формація відіграє важливу роль у вихованні молодих людей, яких приваблює дух спільноти, молитовної єдності та поглиблення віри. Сьогодні учасниками Руху Світло-Життя вже є діти перших аніматорів.

«Сьогодні ми святкуємо ще одну річницю відання нашого Руху Світло-Життя під заступництво Непорочної Діви Марії. І сьогодні в особливий спосіб дивимося на Ту, котра показує нам, що ми маємо робити, щоб якнайкраще приготуватися до Різдва нашого Господа. Сьогодні, коли ми згадуємо Непорочне Зачаття самої Діви Марії, Євангеліє говорить нам про Благовіщення, коли Архангел Гавриїл прийшов до Марії і сказав, що вона вибрана стати Матір’ю Бога. І так через нову Єву прийшов до нас Той, Хто відкупив гріх, який прийшов через праматір Єву. (…) Це не випадковість, що святий Йоан Павло ІІ віддав цілий наш Рух заступництву Пресвятої Діви Марії, адже і сам він був дуже відданим сином Марії, про що свідчив його девіз Totus Tuus – Увесь Твій. Він, як ніхто інший, розумів, що тільки з Марією ми можемо перемогти. Це також розумів і засновник Руху Світло-Життя о. Францішек Бляхніцкі . І нехай сьогоднішній день буде нагадуванням всіх нам, що у нашому житті є Хтось, хто хоче нам допомагати неустанно – це Марія, Матір нашого Спасителя», — говорив у проповіді о. Назар.

Свята Меса завершилась поновленням Акту посвяти Руху Світло-Життя заступництву Непорочної Діви Марії.

Джерело: CREDO

 

Автор : Віта Якубовська

Назад