Новини

Назад

Рукоположення в диякони у парафії Різдва Йоана Хрестителя в Мостиськах

: 2837 2018-05-05 16:46:27

Сьогодні, 5 травня, єпископ-помічник Львівської Архідієцезії Едвард Кава очолив урочисту Святу Месу у у парафії Різдва Йоана Хрестителя в Мостиськах, під час якої був рукоположений в диякони Римо-Католицької Церкви Ян Гано, семінарист 5 курсу нашої Архідієцезії.

Літургію також співслужили, настоятель парафії о. Владислав Дерунов, директор відділу загального душпастирства о. Славомір Зелінський OFMConv, ректор семінарії о. Петро Бжеський, префект о. Петро Дохтич, духовні отці, священики із навколишніх парафій, а також попередній довголітній настоятель парафії у Мостиськах о. Юзеф Легович, котрий уділив диякону Яну Таїнство Хрещення, а також всілякими пособами підтримував родину Гано.

У своїй гомілії єпископ Едвард, покликаючись на слова Євангелія з Літургії, де Ісус посилає своїх учнів по двох, звернув увагу на те, що покликання є не стільки людською справою скільки справою Бога: «То Бог вибирає і посилає людей для звіщання Євангелія».

Нововосвячений диякон Ян, походить із великої родини, котра виховала для Церкви 12 дітей. Старший брат Яна, Андрій – вже є пресвітером нашої архідієцезії, а сестра – служить у Згромадженні Сестер Гонораток.

Богу подяка!

Молімося за нововисвяченого диякона Яна!

Завтра у Стрию буде рукоположений в диякони ще один семінарист – Андрій Фічук.

Світлини: Paweł Kijowski, Андрій ЧорнийНазад